Witam Państwa na stronie Komornika Sądowego
Michała Giżewskiego

Zasięg terytorialny
Komornik prowadzi egzekucję z wyboru wierzyciela poza rewirem swojej kancelarii - na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu a nie jak do tej pory na obszarze całego kraju. W zakresie egzekucji z nieruchomości komornik swoją właściwością obejmuje obszar Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Fabrycznej.
Wyszukiwarka ulic dla Sądu Wrocław-Fabryczna
Wpisz poniżej ulicę, dla której chcesz sprawdzić nasz zasięg terytorialny
Minimum 2 znaki
Ulica Numery budynków nieparzyste Numery budynków parzyste
ul. Adamczewskich Heleny i Ludwika 3-21 2-26
ul. Adamieckiego Karola 1a-7 2-8a
ul. Aleja Śląska n n
ul. Altanowa 1-11 2-10
ul. Amarantowa 5-25 4-22
ul. Ananasowa 3-19 10-30
ul. Angielska 3-19 4-20
pl. Anielewicza Mordechaja n n
ul. Arachidowa 5-9d n
ul. Arbuzowa 5-29 4
ul. Arctowskiego Henryka 1-33 2/4-36
ul. Augustowska 1-93 2-72
ul. Australijska 1-73 2-78
ul. Austriacka n n
ul. Awicenny Ibn Siny 1/3-37 18-32/34
ul. Babimojska n n
ul. Bajana Jerzego 3-73 4-72
ul. Balonowa 1-43 28
ul. Balzaka Honoriusza 1a-95 2-46
ul. Baranowicka 1-13 2-12
rondo Baranowskiego Tadeusza n n
ul. Barczewska n n
ul. Baskijska n 2-16
ul. Bąka Stanisława 3-25 2-12
ul. Bednarska 1-13d 2-18
ul. Belgijska 43-91 2-64
ul. Beniowskiego Maurycego 5-27 2/4-28
ul. Berberysowa 43/45-67 22-82
ul. Beskidzka n 40
ul. Beyzyma Ojca 1-41 6/8-52
ul. Beżowa 1-21 2-28
ul. Będkowska 5-9 4-32
ul. Biała n 6-44
ul. Białodrzewna 5-19a 8-16
ul. Białogardzka n n
ul. Białoruska 3-19a 4-32a
ul. Białostocka 17-43 6-32
ul. Białowieska 1-43 4-82
ul. Biały Kąt n n
ul. Biały Kąt n n
ul. Bieszczadzka 1-5 n
ul. Biłgorajska n n
ul. Blacharska 13a 4-32
ul. Bliźniacza 1-23 2-30
ul. Błękitna 1-13 4-12
ul. Błońska n n
ul. Bobrza n 2-44
ul. Bobrzańska n n
ul. Bocheńska 1a-15 2-16
ul. Boguszewskiej Heleny 3-19 n
ul. Boguszowska 1-77 24-88
ul. Bojanowska 1-7 n
ul. Bolkowska n n
ul. Braniewska 1-99 2-72
ul. Brązowa 1-5 4-8
ul. Brodnicka 5-45 6-26
ul. Brodzka 5-7b n
ul. Brodzka 131-203 142-208
ul. Brynicka 3-17 n
ul. Brzezińska 9-43 2-28
ul. Buczacka 7 4-8
ul. Budowlana n n
ul. Budziszyńska 1-135 2-134
ul. Bujna n n
ul. Bukowa 1-15 2-16
ul. Bukowskiego Marcina 5-59 4-180
ul. Buska 3-19 2-12
ul. Bystra n n
ul. Bystrzycka 23-83 22
ul. Bystrzycka 91-105 n
ul. Bytowska n n
ul. Bzowa 9-91 20-102
pl. Bzowy n n
ul. Cabaja Romualda 3-15 n
ul. Celtycka 1-21 2-8
ul. Cesarzowicka n 2-82
ul. Chabrowa 1-27 2-28
ul. Chełmska 11-43 12-46
ul. Chęcińska 1-19 2-20
ul. Chobieńska 5 6-16
ul. Chociebuska 11 n
ul. Chodkiewicza Jana Karola 19-25 14-24
ul. Chwalimierska n n
ul. Chwałkowska 1-7 2-6
ul. Cichociemnych n 6
ul. Ciechanowska n n
ul. Ciechocińska 3-37 6-14
ul. Cieplicka 1-41 2-58
pl. Ciesielski 1-11 2-10
ul. Cieślikowskiego Jerzego 3-25 26-30
ul. Cukiernicza 3 2-12
ul. Cynowa 1-5 2-8
ul. Cytrynowa 1-21/23 n
ul. Czaplińskiego Władysława 1-39 2-46
ul. Częstochowska 3-81 4-40
ul. Czorsztyńska 3-35 4-14
ul. Daktylowa 1-11 10-14
ul. Darłowska 1-9 4-10
ul. Darwina Karola 1a-19 4-16
ul. Dąbrowskiej Marii 1-9 n
ul. Dąbrówki n n
bulw. Dedala 1-23 20-36
ul. Desantowa 5 6-8
ul. Dębicka 17-27 16-20
ul. Dłużycka 7 n
ul. Dobrzańska 1-27 2-28
ul. Dojazd 1-3 2
ul. Dokerska 3-7d n
ul. Dokerska 11-37 2-54
ul. Dolnobrzeska 1-55 4-130
ul. Dolnobrzeska 61-73 n
ul. Dołęgi-Mostowicza Tadeusza 3-19 2-12
ul. Domańskiego ks. Bolesława 3 n
ul. Domasławska 3-33 4-54
ul. Domeyki Ignacego 5-27 6-28
ul. Drogosławicka 3-53 38-44
ul. Drohobycka 1-47 2-40
ul. Drzewieckiego Stefana 3-71 4-64
ul. Drzymały Michała n n
ul. Duńska n n
ul. Dworska 1-17 2-12
ul. Dygata Stanisława 1-5 2-14
ul. Dziadoszańska 1-31 2-50
ul. Dziarska 7-39 n
ul. Dzielna 1-53 n
ul. Dzielnicowa 3-27 4-22
ul. Dzierżonia ks. Jana 1-9 4-24
ul. Dziwnowska 3-17 4-20
ul. Dźwirzyńska 5-31 2-44
ul. Ekonomiczna 1 n
ul. Ekonomiczna n 8
ul. Elbląska 3-59 40-62
ul. Eluarda Pawła 1-59 2-52
skwer ELWRO n n
inne Estakada Gądowianka n n
ul. Estońska 1-31 2-42
ul. Fabryczna n n
ul. Feichta ks. Hieronima 1-9 2-14
ul. Fieldorfa gen. Augusta Emila n n
ul. Figowa n n
ul. Fioletowa n n
ul. Fiołkowa 1-19 4-32
ul. Francuska 9-27 2-164
ul. Fromborska 3-71 64-66
ul. Gagarina Jurija n 10-104
ul. Gajowicka 109-197 n
ul. Gałowska 9-43 4-28a
ul. Gałowska 89 80-90a
ul. Gądowska n 10-40
ul. Gdacjusza Adama 1-49 2-50
ul. Gielniaka Józefa 21-31 30
ul. Giełdowa n n
ul. Giserska n n
ul. Giżyckiego Kamila 1-13 2-10
ul. Głębowicka n n
ul. Główna 3/5-93 8-146
ul. Główna 151 150
ul. Głuszycka 3-15/17 2-26
ul. Gminna n n
ul. Godlewskiego Aleksandra 1-13 2-8
ul. Gołężycka 1-29 2-52
ul. Gołnowska 3-31 4-24
ul. Gombrowicza Witolda 3-13 n
ul. Gosławicka 1-17 4-6
ul. Górecka 3-159 2-118
ul. Górnicza 1-97 2-98
ul. Grabiszyńska 99-345 82-234
ul. Grabowa 21-97 22-94
ul. Granatowa 21-23 16-18
ul. Graniczna n 2c-8
ul. Graniczna 11/23 n
ul. Graniczna 85-163 n
ul. Grecka 27-79 26/28-74
ul. Grębocicka n n
ul. Grobla Kozanowska n n
ul. Grobla Kozanowska n n
ul. Grochowa 25-31 2-36a
ul. Grodecka n n
ul. Gromadzka 1a-71f 18-52
ul. Gruszowa 5-7 4
ul. Grybowska 1-15 2-28
ul. Gryczana n 20-26
ul. Gubińska 1-17 8
ul. Gwarecka 1-33 2-8
ul. Gwizdanowska 15-17 n
ul. Haisiga Mariana 1-5 2-8
ul. Halicka n n
ul. Halicka n n
al. Hallera gen. Józefa 31-159 40-192
ul. Harcerska 3-23 2a-46
ul. Hartmana Stanisława 1-7 2-4
ul. Heblarska 5-31 2-32
ul. Helska 1-15 2a-14
ul. Hermanowska 15-91 4-92
ul. Hiszpańska 1-43 2-32
ul. Hłaski Marka 1-67 2-50
ul. Hodowlana 1-59 2-60
ul. Holenderska 1-55 2-56
ul. Horbaczewskiego Eugeniusza 3-73 20-24
ul. Hoża 1-19 2-34
ul. Husycka 3-7 10
ul. Hutnicza n 2-72
ul. Hynka Franciszka 7-17 2-28
ul. Idzikowskiego Ludwika n 4-54
ul. Iglasta n n
ul. Ignuta Piotra 31-97 28
ul. Ignuta Piotra 101-139 n
bulw. Ikara 11-31 10-30
ul. Iławska 5-55 6-64
ul. Imbirowa 13a-31 n
ul. Inżynierska 3-81 2-84
ul. Irlandzka 1-9 2-24
ul. Iwonicka 5-13 4-12
ul. Jaglana n n
ul. Jagniątkowska 1-41 4-42
ul. Jahna Alfreda 1-17 2-6
ul. Jajczarska 3-71 2-32
ul. Jaksonowicka n 10-26
ul. Janowska n 8-10
ul. Jarnołtowska 1-29 2-26
ul. Jarnołtowska 31-91 48-88
ul. Jarosławska 1-15 2-20
ul. Jasielska 3-21a 2-22a
ul. Jasińskiej Anny 3-21 n
ul. Jaworska 5 n
ul. Jaworskiego Iwo 1-5 2-12
ul. Jaźwińska 1-7 n
ul. Jelenia 7 4-56
ul. Jeleniogórska 5-119 2-118
ul. Jemiołowa 15-57 14-74
ul. Jerzmanowska n 10-12
ul. Jerzmanowska 57-135 14-132d
ul. Jerzmanowska n n
ul. Jesiennicka 3-3a n
ul. Jeżowska 3-47 4-48
ul. Jędrzejowska 3-7 4-26
ul. Jordanowska 31-33 6-56
ul. Junacka 1-21 2-24
ul. Junacka 31 40-58
ul. Juszczaka Franciszka 1-7 2-4
ul. Jutrzenki 61-85 74-102
ul. Kadłubka bł. Wincentego 3-35 2-40
pl. Kaliski 1-9 2-10
ul. Kamiennogórska 3-105a 16-112
ul. Kanadyjska 3-21 4-22
ul. Karczemna 1/3-125 4-130
ul. Kardamonowa n n
ul. Karmelkowa 5-25/27 4-64
ul. Karpacka 1-25b 2-30
ul. Kącka 3-15 2-10
ul. Kącka 21-39 12-28
ul. Ketlinga 3-11 2-18
ul. Kielecka 1a-51a 2-66
ul. Kiemliczów 1-11 2-20
ul. Klecińska 3-89 n
ul. Klecińska n 128-214
al. Klonowa 3-19 2-8
ul. Kłodnicka 3-45 2-2a
ul. Kłopockiej Janiny n n
ul. Kłośna 1-15 4-8/10
ul. Kmicica Andrzeja 1-43 2-68
ul. Knignicka 3-17 2-16
ul. Knota Antoniego 1-23 2-26
ul. Kokosowa 1-9 6-28a
ul. Kolbuszowska 1-25 2-50
ul. Kolendrowa n n
ul. Kolista 1-17a 2-28
ul. Kołobrzeska 3-25 10-38
ul. Komeńskiego Jana Amosa 3-45 2-44
ul. Komorowska 1-35a 2-22
ul. Komornicka n n
ul. Koniecpolskiego Stanisława 1-9 n
ul. Konińska n n
ul. Końcowa 3-11 6-46
ul. Kordeckiego ks. Augustyna n 4-8
ul. Kosidowskiego Zenona 1-11 2-12
ul. Kosmonautów n 206-320
ul. Kosmonautów 287-317 n
ul. Kossak-Szczuckiej Zofii 1 n
ul. Koszalińska 3-19 4-30a
ul. Koszykarska 5-67 2/4-66
ul. Kościańska 1-7 2a-8
ul. Kośnego Augustyna 11-35 4-32
ul. Kowalskiego Jerzego 1-5 2
ul. Kozanowska 41-117 22-66
ul. Kozia 1-73 2-4
ul. Krajobrazowa 3-17 6-10
ul. Kresowa n n
ul. Kresowa n n
ul. Kreślarska 1-27 2-28
ul. Krępicka 1-69 4-70
ul. Krośnieńska 5 2-16
ul. Królewiecka 5-17 n
ul. Królewiecka 31-121 n
ul. Krucza 39-91 70-142
ul. Kruszcowa 9-41 4-42
ul. Krzelowska 31-41 2
ul. Krzemieniecka 1-133 22-98
ul. Krzeptowska 7-15 6a-26
ul. Krzeszowska 3-29 2-32a
ul. Krzyżowska n 4-6
ul. Księgowa 3-33 4-34
ul. Kunickiego Stanisława 5-71 6/8-36
ul. Kupiecka n n
ul. Kwaśna 1-3 2-16
ul. Kwiatkowskiego Eugeniusza n n
ul. Kwiska 1/3-63 2-212
ul. Lakiernicza 3-29 4-34a
park Langiewicza Generała Mariana n n
inne Las Kuźnicki n n
inne Las Leśnicki n n
inne Las Mokrzański n n
inne Las Pilczycki n n
inne Lasek Oporowski n n
inne Lasek Ratyński n n
ul. Latawcowa 3-21 2-12
ul. Lazurowa 3-89 6-12
ul. Legnicka 45-55e 52-162
ul. Leszczynowa 1-13a 2-20
ul. Lewa 1/3-53 2/4-52
ul. Lidzbarska 1-79 18-32
ul. Limanowska 1-15 2-26
ul. Liściasta n n
ul. Logiczna n 2-12
ul. Lotnicza 7-9 n
ul. Lotnicza 103a 14/16-72
ul. Lotnicza 139-151 n
ul. Lubawska n n
ul. Lubczykowa n 8
ul. Lubelska 1-117 2-132
ul. Lubiąska 1-17 4-4a
ul. Lubska 5-9 2-22
ul. Lubuska 111-115 54-84
ul. Lutyńska 7-33 2-42
ul. Lwowska 3-43 4-42
ul. Łanowskiego Jerzego n n
ul. Łaska 3-15 2-8
ul. Łączna n 2-10
ul. Łomnicka n 18-28
ul. Łomżyńska n n
ul. Łososiowicka n 2-16
ul. Ługowińska n n
ul. Łukowa 3-35c 4-12a
ul. Łukowska 5-33 18-24e
ul. Magazynierska n n
ul. Majakowskiego Włodzimierza 5-25 2-44
ul. Majchra Alojzego 3a-9a n
ul. Makowa 1-47 14-28
ul. Malczycka n n
ul. Malczycka n n
ul. Maleczyńskich Ewy i Karola 1-133 2-72
ul. Malownicza 1 n
ul. Małomicka 1-21 8-18
ul. Małopanewska 1-33 6-6a
ul. Małopolska 1-51 2-58
ul. Małoszyńska 1-25 2-8
ul. Mandarynkowa 1-5 2-6
ul. Manganowa 5-9 4-8a
ul. Marszowicka 1-131 4-74
ul. Marszowicka n 150-166
ul. Maślicka 1-13 2-10b
ul. Maślicka 39-215/217 42-214
ul. Maślicka 219 n
ul. Matuszka ks. Józefa n n
ul. Mączna 1-23 2-16
ul. Mechaników n n
ul. Meissnera Janusza 3-9 2-14
ul. Metalowców 29-61 n
ul. Męcińskiego Wojciecha 1-23 2/4-26
ul. Miechowska 1-39 4-66
ul. Miedziana n n
ul. Mielecka 1-33 2-44
ul. Mieroszowska 7-25 10-32
ul. Międzyzdrojska 1-13 4-24
ul. Mikulskiego Tadeusza 1a-43 2-42
ul. Milenijna n n
ul. Miłkowska 1-27 2-28
ul. Mińska 5-31 4-50
ul. Miodowa 1-107 74-116
ul. Mleczarska 13-17 14/16-18
ul. Młodzieżowa 3-33 8-16
ul. Modelskiego Teofila n n
ul. Modlińska 31a-85 30-80
ul. Modra 35 2-52
ul. Modrzewiowa 3-5 2-10
ul. Mojęcicka 9-17 n
ul. Mokronoska n n
ul. Mokrzańska 1-71 2-66
ul. Monterska 1-21 2
ul. Morelowskiego Mariana 1-125 2-30
ul. Morska 1-25 4-12
ul. Mosiężna 1-35 4-20
inne Most Brodzki n n
inne Most Jarnołtowski n n
inne Most Marszowicki n n
inne Most Marszowicki n n
inne Most Maślicki n n
inne Most Milenijny n n
inne Most Muchoborski n n
inne Most Muchoborski n n
inne Most nad Kasiną n n
inne Most Oporowski n n
inne Most Oporowski n n
inne Most Pilczycki n n
inne Most Ratyński n n
inne Most Ratyński n n
inne Most Strzegomski n n
inne Most Strzegomski n n
inne Most Żernicki n n
inne Mosty Średzkie n n
ul. Mrągowska n 4-88
ul. Mrozowska n n
ul. Muchoborska n n
ul. Murarska 1-59a 2-60a
ul. Mydlarskiego Jana 33 n
ul. Mysłakowicka 13-27 2-26
ul. Na Ostatnim Groszu n 2-106
ul. Nadrzeczna n 2
ul. Nałęczowska n n
ul. Nałkowskiej Zofii 1-21 2-20
ul. Narcyzowa 1-3 2-4
ul. Narzędziowa n n
ul. Nasienna 1-59 2-60
ul. Nasturcjowa 1-25 2-24
ul. Niebieska 9-11 2-34
ul. Niecała 1-9 2-20
ul. Niedźwiedzia 5-61 6-44
ul. Niemkińska 1-7 2-8
ul. Niepierzyńska 1-33 2-30
ul. Nikliborca Jana n n
ul. Niklowa 1-7 2-8
ul. Norweska 1-49 2-50
ul. Notecka 3-7a 4-16a
ul. Nowodworska 1-107 6-70/82
ul. Nowohucka 3-5 2-6
ul. Nowosądecka 1a-13 4-16
ul. Nowotarska 1-15 2-30
ul. Objazdowa 29-75 2/4-88
ul. Oblatów Ojców 1 n
ul. Odkrywców 1/3-75 2-56
ul. Ogrodowa n 4-34
ul. Oksywska 1a-41 2-10
ul. Olbrachtowska 43-47 2-48
ul. Oliwkowa 1-21 2-14
ul. Olkuska 3-7 6
ul. Ołowiana 3-13 2/4-10
ul. Opoczyńska 9-11 n
ul. Oporowska 1-13 2-62
ul. Orkiszowa 15 n
ul. Orlińskiego płk. Bolesława n n
ul. Osiedlowa 5-37 6-48
ul. Osiniecka 3 2-22
ul. Osiniecka 55-63 48-74
ul. Osiniecka 93-95 108-124
ul. Osmańczyka Edmunda 1-3 2-8
ul. Ostrężynowa n n
ul. Ostroroga Jana 1-49 2-52
ul. Ostrowskiego Aleksandra 1 2-20
ul. Ostrowskiego Aleksandra n 100
ul. Ostrowskiego Aleksandra n 102
ul. Ostródzka 9-91 8-66
ul. Otwocka n n
ul. Otyńska n n
ul. Owczarska 1-17 24-88
ul. Pałucka 15-75 28-44
ul. Paniowicka 1-23 n
ul. Papiernicza 1-7 2-6
ul. Parandowskiego Jana 1-57 n
park Park Grabiszyński n n
park Park Leśnicki n n
park Park Milenijny n n
park Park Popowicki n n
park Park Stabłowicki n n
park Park Strachowicki n n
park Park Zachodni n n
park Park Złotnicki n n
ul. Pasieczna 1-59 2-60
ul. Pasłęcka 1-15 2-14
ul. Pereca Icchaka Lejba 5-31 12-58
pl. Pereca Icchaka Lejba 3 2-4
ul. Perłowa n 2-6
ul. Petrażyckiego Leona 3-77 2-70a
ul. Petuniowa n n
ul. Pękalskiego Stanisława 1-9 4-10
al. Piastów 1-97 8-98
ul. Piechowicka 1-57b 2-44
ul. Piekarska 1a-33 4-54
ul. Pienińska 5-7 6-8
ul. Pieprzna 3 n
ul. Pierwiosnkowa 3/5-15 4-28/30
ul. Pilczycka 25-65 26-26a
ul. Pilczycka 77-205 98-204
ul. Pilczycka n n
ul. Pilnikarska 1-21 2-34
ul. Pińska 3-13 n
ul. Piołunowa n 2
ul. Pionierska 1-75 2-66
ul. Piotrkowska 3-31 4-78
ul. Piwowarska 1-33 2-34
al. Platanowa 1-5 2-4
ul. Płaska n n
ul. Płońskiego Michała 5-33 6-28
ul. Płużna 3-69 44-66a
ul. Podhalańska n 6-8
ul. Podolska 1-23 2-24
ul. Podróżnicza 1-43 2/4-40
ul. Polkowicka 3a-13 8-10
ul. Polonii Wrocławskiej 1-7 n
ul. Połaniecka n 2-20
ul. Połbina gen. Iwana 1c-3 n
ul. Pomarańczowa 1-7 6
ul. Popowicka 1-61 2-158
ul. Porajowska n n
ul. Porębska 1-145 2-152
ul. Postępowa 3-99 2a-14b
ul. Potokowa 1-51 4-60
ul. Północna 5-27 2-24
ul. Pracka 5-7 6-34
al. Pracy 1-41 26-40
ul. Pretficza Bernarda 39-53 34-54d
ul. Prędka n n
ul. Prężycka n n
ul. Prochowicka 1-17 2-16
ul. Promenada 11-37 14-38
ul. Przechodnia 1-5a n
ul. Przedmiejska n n
ul. Przednia 71 14-112
ul. Przedświt 1/3-11 2-20
ul. Przelot 5-17 4-6
ul. Przemiłowska 1-11 4
ul. Przemkowska 11 6-16
ul. Przemyska 1-35 4-94
ul. Przesiecka 1-45 2-44
ul. Przybyły Macieja n n
ul. Pucka 7a-29 2b-8
ul. Purpurowa n n
ul. Pusta 3-35 4-32
ul. Pustecka 3a-25b 2-78
ul. Pyrzycka 5 2-8
ul. Rabczańska 7-39 6-38
ul. Racławicka 49-97 n
ul. Radomska 3-41 2a-34
ul. Radzyńska n n
ul. Rajska 1-65 2-50
ul. Rakietowa 1-31 2-40
ul. Rakietowa n n
ul. Ratyńska n n
ul. Rawicka 1a-21 4-16
ul. Raźna n n
ul. Rącza n n
ul. Rdestowa 1-21c 8-30
ul. Rejonowa 3-19 2-22
ul. Reszelska 3-7 2-10
ul. Rewalska 7-17 2-18
ul. Rezedowa 1-105 4-78
ul. Rędzińska 47-75 20-66/68
ul. Rękodzielnicza n 18-24
ul. Robotnicza n 98-112
ul. Rodła n n
ul. Rodziewiczówny Marii 1-7 2-12
ul. Rodzynkowa 1-5 2-14
ul. Rogowska 121-153 2-176
ul. Rolna n 6-94
ul. Romera Eugeniusza n n
rondo Rondo 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej n n
rondo Rondo Generała Stanisława Skalskiego n n
rondo Rondo Jerzego Woźniaka n n
rondo Rondo Rotmistrza Witolda Pileckiego n n
rondo Rondo Stanisława Szomańskiego n n
ul. Rosponda Stanisława 1-27 n
ul. Roślinna 3-17 2
ul. Roździeńskiego Walentego 1a-15 2a-16
ul. Równa n n
ul. Różana 1-49 10-34
ul. Rubczaka Jana 1/3-25a 2-20a
ul. Ruczajowa n n
ul. Rudzka n n
ul. Rumiankowa 5-65 18-72/74
ul. Rychła n n
ul. Rymarska 1-47 2-44
ul. Rysia 1-3 n
ul. Rytownicza 1-9 6-6a
ul. Ryżowa n 4
ul. Rzeszowska 3-71 4-72
ul. Sadownicza 1-59 2-50
ul. Samborska 11/13-25 2-28/30
ul. Samolotowa 1-5 2-6
ul. Samotna 1-49 2a-14a
ul. Samotworska 5-21 4-12
ul. Saperów 1-57 2-38
ul. Sarbinowska 1-53 2-10
ul. Seledynowa n 30
ul. Serowarska 1-31 n
ul. Serowarska n 2-34
ul. Setna n 2-4
ul. Siedlecka 9-23 10-30
ul. Sielska 15-21 16-18
ul. Sieroszowicka n n
ul. Skałeczna 3-15 2-16
ul. Skarbka Fryderyka 1-15 4-14
ul. Skarżyńskiego ppłk. Stanisława n 6-32
ul. Skoczylasa Władysława 1-25 8-16/18
ul. Skoczylasa Władysława 27-49 22-54
ul. Skrzetuskiego Jana 13-67 4-84
ul. Skrzydlata 1-39 4-30
ul. Skwierzyńska 21-39 26-50
ul. Słonecznikowa 1-27 2-28
ul. Słonimska 1-29 2-14b
ul. Słupska 3-11 4-10
ul. Smolna 3-11 10-12
ul. Snycerska 3-9 n
ul. Sobieszowska 1-23 8-8a
ul. Sobótki 3-51 2-42
ul. Sokalska 3-11 4a-12
ul. Sokola 5-23a 6/8-14
ul. Solińska n n
ul. Solskiego Ludwika 1-51 8-46/48
ul. Sorkwicka n n
ul. Sosnowa 3-11 4-26
ul. Spawaczy n n
ul. Spiżowa 1-21a 2-34
pl. Srebrny 1-3 2-4
ul. Stabłowicka 1-141 2-146
ul. Stabłowicka 147/149 148-166
ul. Stachury Edwarda n n
ul. Stalowa 1-93 2-92a
ul. Stalowowolska 1-37 2-20
ul. Stanisławowska 35-123a 38/44-94
ul. Stanki Jana 1-17 2-36
ul. Stanów Zjednoczonych 3-41a 6-86
ul. Stargardzka n n
ul. Starobielawska 1-69 2-52
ul. Starogajowa 1-113 2-112
ul. Starograniczna n n
ul. Staroleska n 26
ul. Stefana Batorego n n
ul. Stefki Kamila 1-33 2-60
ul. Steinhausa Hugona 11-13a 2
ul. Sterowcowa 3-15 4-30
ul. Stobrawska 3-57 2-58
ul. Stodolna 1-23 n
ul. Stolarska 1-85 2-76
ul. Stopnicka 9-17 2-20
ul. Stoszowska n n
ul. Strachowicka 13-45 2-46
ul. Strachowicka n 60-64
ul. Stroma 1-11 2-20
ul. Stryjska 9-13 20-22
ul. Strzeblowska 1-17 10-12
ul. Strzegomska 47-53d 42-42n
ul. Strzegomska 109-143 196-320
ul. Strzegomska n n
ul. Sukielicka 1-13 4-16
ul. Sulistrowska n 6-16
ul. Suskiego Mariana n n
ul. Suwalska 17-39 14-18
ul. Szara 1-25 2-26
ul. Szarskiego Kazimierza Witalisa 7-23 n
ul. Szczecińska 5c-11a n
ul. Szczepanowska 1-3 n
ul. Szczęśliwa 1-25 4-42
ul. Szczyrki Jana 3-7 6
ul. Szkarłatna n n
ul. Szklarska n 2-28
ul. Szkocka 19-99 4-62
ul. Szkolna 1a-13 2-14
ul. Szlifierska n n
ul. Szolc-Rogozińskiego Stefana 3-23 2-26
ul. Szpilkowa n 2-24
ul. Sztabowa 21-37 2-18
ul. Szwajcarska 5-11 n
ul. Szwedzka 1-55 4-50
ul. Szybowcowa 15-23 8-74
ul. Ślązaka Anioła 1a-7 2a-8
ul. Ślebodzińskiego Władysława n n
ul. Ślepa 7 4-12
ul. Ślęzoujście 5-43 6-14a
ul. Ślężańska 7-25 n
al. Śliwowa 3-61c 2-24
ul. Ślusarska 1-19b 2-60
ul. Śmigła n n
ul. Śniegockiego Michała 3-33 2-36
ul. Śnieżna 3-71 4-86a
ul. Średzka 11-65 2-30
ul. Świdrowa n n
ul. Świerkowa 1-9 8
ul. Świeża 1-167 4-92
pl. Świętojański n n
ul. Świnoujska 1-37 2-38
ul. Tańskiego Czesława 3-33 n
ul. Tapicerska 1-15 4-86
ul. Tarnobrzeska 1-21 2-22
ul. Tarnopolska 1-9 4-18
ul. Tarnowska 1-17 6-16/18
ul. Taszyckiego Witolda 7-9 2-10a
ul. Tatrzańska n 2-26
ul. Tkacka 1-67 2-68
ul. Tokarska 1-9a 2-10
ul. Tolkmicka n 2-16
ul. Towarowa 3 n
ul. Towarowa n 4-8
ul. Traktatowa n 4-4a
ul. Trawowa 1-71 2-46b
ul. Trentowskiego Bronisława 3-113 2-42
ul. Trójkątna 1-37 8-68a
ul. Trzebiatowskiego Włodzimierza 1-27 2-26
ul. Trzebowiańska 1-19 2-28
ul. Trzmielowicka 37-67 24a-78
ul. Trzmielowicka n n
ul. Trzmielowicka n n
ul. Turecka 5-31 6-28
ul. Turoszowska 7-17 n
ul. Turystyczna n n
ul. Twarda n n
ul. Tykocińska n n
ul. Tyniecka n n
ul. Tyrmanda Leopolda 1-37 2-44
ul. Uciechowska n n
ul. Udzieli Seweryna 1-9 2-18
ul. Ukraińska 1a-15 4-10
ul. Ulowa 3-13 2-12a
ul. Uraska n n
ul. Urbanowicza gen. Witolda n 20-28
ul. Uznamska 7-13 4-14
ul. Wagonowa n n
ul. Wańkowicza Melchiora n 2-64
ul. Warciańska 7-49 12-44
ul. Wardzyńskich Władysława i Jana 1-27 10-20
ul. Warmińska 1-23 10
ul. Wartka n n
ul. Watowa 1-11 2-10
ul. Wąsowicza Józefa 1-5 2-16
ul. Wejherowska 3-77 16-28
ul. Wełniana 3-75 4-74
ul. Wereszyckiego Henryka 1-27 2-34
ul. Wędrowców n n
ul. Widłakowa 3-67 2a-18
ul. Wiejska 3-25 2/4-36
ul. Wielkopolska 1-55 4-58
ul. Wilkszyńska 5-59 2-68
ul. Wińska 7-21 20
pl. Wiślany n n
ul. Wiślańska n 2-18
ul. Wojanowska n 2-84
ul. Wojnowicka 1 n
ul. Wojrowicka 21-49b 4-56
ul. Wojska Polskiego 25-27 28-34
ul. Wojska Polskiego n 4
ul. Wolfkego Mieczysława 5-65 2-66
ul. Wolska 1-9 2-10
ul. Wołodyjowskiego Michała 17-19 n
ul. Wołodyjowskiej Basi 1- 3 4-14a
ul. Wołyńska 1-29 2-20
ul. Woronowicka 3-7 4
ul. Woźnicza 1-41 2a-36
ul. Wróbla 1-67 2-68
ul. Wróblowicka n n
ul. Wschowska 1-13 2-16
ul. Wyboista 1-1a 2
ul. Wyboista 7-11 18-22
ul. Wynalazców n n
ul. Wysłoucha Seweryna 1-69 2-68
ul. Zagłoby Onufrego 1-51b 2a-58
ul. Zagony 1-95 2a-64a
ul. Zajazdowa 3-9 n
ul. Zajęcza n n
ul. Zakopiańska 1-73 2-104
ul. Zamojska 1-31 6-36
ul. Zaporoska 25-39 n
ul. Zarembowicza Władysława 3-29 2-36
ul. Zbarska 3-23 2-24
ul. Zbożowa 7-13 2-16a
ul. Zebrzydowska 1-11 n
ul. Zemska 1-29 10-44
ul. Zielona 1-65 2-58
ul. Złota 1-7a 2-10
ul. Złotnicka 11-35 4-80
ul. Zoli Emila n 2-42
ul. Źródlana 1-35 2-38
ul. Żarska 3-11 2
ul. Żeglarska 3-59 4-60
ul. Żelazna 29-55 38-78
ul. Żernicka n 86-88
ul. Żernicka 181-301 152-290b
ul. Żernicka n 90-124
ul. Żółkiewskiego Stanisława 3 2-12
ul. Żółta 7-51a 6-52
ul. Żubrza 1-17 8-18
ul. Żurawia 1-11 2-12
ul. Źurawinowa n n
ul. Żwawa n n
ul. Żwirki i Wigury 1-11 4-18
ul. Żwirki i Wigury Zachodnia n n
ul. Żwirowa 1a-35 2-58
ul. Żwirowa 69-71 74
ul. Żytomierska 1-17 2a-18
ul. Żywiecka 1a-25 2a-30