Witam Państwa na stronie Komornika Sądowego
Michała Giżewskiego

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Witam na stronie Komornika Sądowego dla Wrocławia - Fabrycznej Michała Giżewskiego. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i została stworzona, aby umożliwić Państwu skuteczne przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego, bądź innego postępowania prowadzonego przez komornika sądowego. Na stronie znajdują również informacje adresowane do dłużnika. Z kolei w zakładce licytacje, możecie Państwo uzyskać wiedzę o planowanych licytacjach prowadzonych przez kancelarię.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyłem aplikację komorniczą przy Izbie Komorniczej we Wrocławiu, kilka lat byłem asesorem komorniczym w jednej z najbardziej doświadczonych kancelarii komorniczych we Wrocławiu.


Z tematyką egzekucyjną mam styczność od ponad 10 lat. Pracowałem w Departamencie Prawnym jednego z największych polskich banków oraz czołowej wrocławskiej kancelarii prawnej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze wierzytelności na rzecz banków, funduszy sekurytyzacyjnych, telekomów oraz firm i osób fizycznych.

W związku z powyższym znam i rozumiem oczekiwania wierzycieli.


Moja kancelaria opiera się dwóch podstawowych filarach, to jest intensywnej pracy w terenie oraz pełnej informatyzacji kancelarii. Powyższe aspekty w połączeniu z szybkością działania, w mojej ocenie znacząco przyczyniają się do zwiększenia skuteczności egzekucji.


Posiadam dostęp do wszystkich niezbędnych systemów elektronicznych usprawniających proces egzekucyjny w tym m.in. :

e-Sąd EPU - elektroniczne postępowanie upominawcze

CEPIK - System Informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców

OGNIVO - system służący do poszukiwania rachunków bankowych dłużników

PUE ZUS - Platforma Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Elektroniczne Księgi Wieczyste - system służący do ustalenia i zajęć nieruchomości dłużników

ePuap - elektroniczna platforma usług administracji publicznej

regon i cidg - umożliwiających bezpośredni dostęp do  danych znajdujących się w rejestrze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą

mpe/komornik online - aplikacje umożliwiające elektroniczny dostęp do akt sprawy.

 pesel-net - uzyskiwanie informacji o dłużniku ze zbiorów meldunkowych, zbioru PESEL oraz ewidencji wydanych i unieważnionych dowodów osobistych.

Nasza kancelaria mieści się w budynku biurowym
przy ul. Legnickiej 62c pokój 118 we Wrocławiu

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.

Komornik Sądowy Michał Giżewski